Kurslarımız

izmir spor lisesi hazırlık kursu

Spor Lisesi Hazırlık Kursu

Spor Lisesi Nedir ?

Spor Lisesi Sporu tüm branşında profesyonel olarak araştıran ve geliştiren, geleceğin sporcuları, beden eğitimi öğretmenleri, antrenörler, spor yöneticileri ve spor alanlarında ki kurumlarda çalışmak üzere personellerini yetiştiren orta öğretim kurumudur.

Spor Lisesi Hazırlık Kursu 

Spora ilgisi veya yatkınlığı olan adayların Spor Liselerine Özel Yetenek Sınavları ile Hazırlık yaptığı bir kurs türüdür.

Spor Lisesi Hazırlık Kursu; Spora yatkınlığı veya ilgilisi olan henüz ortaokul son sınıf (8.sınıf) da okuyan öğrencilerin, Lise başlangıç öncesi ortaokul son sınıfta tıpkı LGS-TEOG Hazırlıkları gibi önceden başlaması gereken bir hazırlık kursudur.

Spor Liseleri öğrencileri spor alanında profesyonel olarak eğitim görmekte geleceğin önemli antrenörleri arasında olmak için profesyonel olarak yetiştirilmektedirler.

Spor Liselerine Hazırlık Profesyonel ve Tecrübeli antrenörler eşliğinde olmalı ayıca öğrencinin her gelişimi anbean takip edilmelidir.

Spor Akademisine Hazırlanacak Adayların Özel Yetenek Mülakatlarına Girmeden önce başarılı bir sonuçlar Elde Edebilmek için Uzun ve Profesyonel bir Hazırlık Süreci geçirmeleri gerekmektedir.

Henüz geçiş amasında olan Spor lisesi adayları için İyi Bir hazırlık Süreci Aynı Zamanda Adayların Geleceğinin Şekillenmesinde ve istedikleri bölümleri direk kazanabilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Bu süreçte öğrenme çağında ki sporcunun beslenmesi, uyku düzeni ve Antrenman Programı başta olmak üzere yaptığı fiziki çalışmalar, mülakat provaları ve tekrar süreçleri Öğrencinin geleceğinin şekillenmesinde hedeflediği Liseyi kazanabilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Spor Liselerine ve Spor Akademilerine Hazırlık Sürecinde Adayın Çalıştığı Spor Lisesi Hazırlık Kursunun Başarısı, Antrenörlerin Deneyimi, Saha ölçülerinin Müfredata Uygun Olmasıda yine Adayın başarıya giden yolda en büyük etkenlerinden biridir.

İşte Biz:

İzmir Spor Lisesi Hazırlık Kursu olarak;

Deneyimli Antrenörler,

Kondisyon – Koordinasyon Çalışmaları,

Beslenme ve Sporcu Takibi,

Müfredata Uygun Salon Ölçüleri,

Yüksek Başarı Oranı ile

Sporcu Beslenme ve Uyku Düzeni Başta Olmak üzere Öğrencilerimizin, Tüm hazırlık Süreçlerinde Gerekli ihtiyaçlarına göre Profesyonel Olarak Destek Vermekteyiz.

Unutulmamalıdır ki iyi bir başarı iyi bir hazırlık sürecinden geçmelidir.

Spor Lisesi Hazırlık Kursu 

İzmir Spor Lisesi Hazırlık Kurslarımız ve Eğitimlerimiz;

Buca Atatürk Spor Lisesi, Hazırlık Kursu
Karşıyaka Mustafa Kaya Spor Lisesi, Hazırlık Kursu
Manisa Yunus Emre Spor Lisesi, Hazırlık Kursu
Foça Recep Kırman Spor Lisesi, Hazırlık Kursu
Aydın incirliova Spor Lisesi, Hazırlık Kursu
Uşak Spor Lisesi, Hazırlık Kursu

Bizimle Başarıya Ulaşabilmek için Hemen İletişime Geçin.

Hayallerinize giden bu yolda bizimle Sizde kazanacaksınız. !

İletişim Bilgileri

Adres

Halkapınar, Atatürk Spor Kompleksi, Şehitler Cd. D:2, 35170 Konak/İzmir

Mail

info@izmirbesyo.com

Telefon

0537 910 49 69

Whatsapp Destek

0537 910 49 69

    Diğer Kurslar

    Hotline
    0 537 910 49 69